Apie mus

„StarLett Ltd.“ buvo įkurta 1991 m. ir nuo įkūrimo dienos sugebėjo išaugti į vieną pirmaujančių priešspaudiminės, spaudos ir postspaudiminės įrangos, medžiagų ir vartojimo reikmenų tiekėjų Baltijos šalių (Estijos, Latvijos ir Lietuvos), turinčių ir savo vietinį aptarnavimo centrą Rygoje, Latvijoje.
„StarLett Ltd.“ yra išskirtinis žinomiausių Japonijos gamintojų spaudos įrangos tiekėjas, pavyzdžiui, „KOMORI“ spausdinimo mašinų (nuo 2003 m.) ir „SCREEN“ priešspaudiminių sistemų (nuo 2003 m.), taip pat kitų gerai žinomų gamintojų įrangos, kaip antai „HP Indigo“ skaitmeninių spausdinimo mašinų (nuo 1996 m.), „Eureka“ giljotinų, „James Burn“ spiralinės įrišimo įrangos, „D&K“ laminatorių ir kt.

„StarLett“ būstinė yra įsikūrusi Rygoje, Latvijoje. Bendrovė turi ir 3 filialus: UAB „StarLett“ Vilniuje, Lietuvoje, „StarLett OU“ Taline, Estijoje. „StarLett“ turi savo biurą, aptarnavimo centrą ir sandėlį (iš viso 1 500 m2 ploto) Rygoje, biurą ir sandėlį Vilniuje (iš viso 250 m2 ploto) ir samdo aptarnavimo inžinierius, kurie yra pasirengę padėti bendrovės klientams bet kuriuo metu. Bendrovėje iš viso dirba 40 žmonių.
Per daugiau nei dvidešimt penkerius sunkaus darbo metus bendrovė užsitikrino stabilumą rinkoje ir įgijo savo klientų pasitikėjimą. Bendrovei tai reiškia dar daugiau atsakomybės ir pelningų užsakymų ateityje. „StarLett“ yra užmezgusi ilgalaikį bendradarbiavimą su visais savo verslo partneriais.

  • PARDUODAMA IŠANKSTINĖS, POSPAUDINĖS, SKAITMENINĖS IR OFSETINĖS SPAUDOS ĮRANGA
  • VISAPUSIŠKA PALAIKYMO PASLAUGA
  • MEDŽIAGŲ IR EKSPLOATACINIŲ MEDŽIAGŲ TIEKIMAS
  • 3 ŠALYSE – LATVIJOJE, ESTIJOJE, LIETUVOJE
  • PATIRTIS VIRŠ 30 METŲ
  • PROFESIONALŪS IR SERTIFIKUOTI INŽINIERIAI

Jei Jums reikia mūsų paslaugos, susisiekite su mumis!

Susisiekite su mumis